Web Design Services

Wirtualne Biuro

Wirtualne Biuro DC CENTRUM to najwygodniejsze rozwiązanie dla przedsiębiorców rozpoczynających lub rozwijających działalność gospodarczą.

Wychodząc naprzeciw potrzebom nowoczesnego rynku, zdecydowaliśmy się udostępnić przestrzeń dla przedsiębiorców rozpoczynających lub rozwijających działalność gospodarczą. Pracujesz zdalnie i potrzebujesz miejsca spotkań z pracownikami lub klientami? Potrzebujesz adresu dla swojej firmy? Świetnie trafiłeś. Sprawdź naszą ofertę i zapomnij o problemach z siedzibą.

Kłopoty z lokalizacją biura odejdą w niepamięć wraz z wyborem naszej usługi. Aby zawrzeć umowę należy wypełnić krótki formularz, resztą w ciągu 24 godzin, zajmą się pracownicy DC CENTRUM. Naszym klientom oferujemy możliwość rejestracji przedsiębiorstwa, pod adresem Reglowa 3 w Poznaniu oraz obsługę korespondencji. Zachęcamy również do zapoznania się z pakietami rozszerzonymi, zawierającymi dodatkowe usługi, takie jak dostęp do sal konferencyjnych czy obsługa przelewów.

Możliwość rejestracji firmy

Obsługa korespondencji

Sale konferencyjne 

Wybór Wirtualnego Biura niesie za sobą szereg korzyści. To nie tylko niski koszt utrzymania, ale również swoboda w prowadzeniu przedsiębiorstwa.

Effective Copyrighting

Decydując się na wybór tej usługi zyskujesz między innymi, atrakcyjne zniżki na prowadzenie księgowości, dostęp do naszej bazy danych oraz wsparcie specjalistów DC CENTRUM.

Nasze projekty

Zobacz wszystkie

Wirtualne Biuro DC CENTRUM to idealne miejsca dla Twojej firmy.

Opowiedz o swoim projekcie

Zaufaj profesjonalistom. Rozwijaj swój biznes z DC CENTRUM.

Zapomnij o problemach księgowych. Zajmą się nimi nasi specjaliści. Skup się na prowadzeniu firmy.

Fields marked with an * are required