Profesjonalne Biuro Rachunkowe w Poznaniu

Jesteśmy dumni z naszych klientów. Każdego dnia staramy sprostać się ich potrzebą i wspomóc ich w prowadzonych działaniach gospodarczych.

Pozyskiwanie Finansowania Zewnętrznego

Każdego dnia specjaliści z DC CENTRUM pomagają swoim klientom w pozyskaniu najkorzystniejszego finansowania na rozwój ich inwestycji. Dzięki ich wiedzy, klienci mogą ze spokojem rozwijać swoją firmę.

Zaawansowane Analizy Finansowe

Specjalnie dla naszych klientów wykonujemy zaawansowane analizy finansowe na potrzeby ich przedsiębiorstw. Wykonywane przez nas analizy są nieodzowne w procesie zarządczym, pomagają osobom decyzyjnym w obraniu odpowiedniego kierunku swoich działań.

Internetowe Biuro Obsługi Klientów

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy internetowe rozwiązanie, mające na celu ułatwienie kontaktu z biurem rachunkowym. Dzięki BOK masz dostęp do najważniejszych informacji 24/7.

Doradztwo Gospodarcze

Zespół naszych konsultantów jest gotowy na każde wyzwanie. Pomożemy Ci znaleźć najlepsze wyjście z każdego impasu.

Biuro Rachunkowe

DC CENTRUM to Biuro Rachunkowe z elementami rachunkowości zarządczej. Dzięki naszym specjalistom, możesz dokonać kompletnego outsource'u zadań rachunkowych.

Doradztwo Prawne

Rozszerzając swoje usługi nawiązaliśmy współpracę z Radcą Prawnym, który świadczy obsługę prawną dla naszych klientów.

Zarządzanie w księgowości

Bieżący nadzór nad finansami przedsiębiorstwa, odpowiednie zarządzanie płynnością oraz wynikiem finansowym, są jednymi z najważniejszych czynników przyczyniających się do sukcesu firmy.

Start-up

DC CENTRUM oferuje kompleksową pomoc i doradztwo przy zakładaniu firmy – zarówno nowej jednoosobowej działalności gospodarczej, jak i celowej zarejestrowanej spółki istniejącego już podmiotu.

Księga Przychodów i Rozchodów

Jak wykazują przeprowadzone badania, dobre biuro rachunkowe przynosi nie tylko oszczędności, ale również podnosi jakość sporządzanych dokumentów.

Księga Handlowa

Nawiązując współpracę z naszym biurem, Klienci otrzymują nie tylko czystą usługę księgową, oferowaną przez tysiące innych biur, ale także pakiet zarządczy.

Dotacje dla Firm

Pozyskujemy środki na rozwój firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw z bezzwrotnych dotacji współfinansowanych z funduszy Unii Europejskiej oraz innych źródeł publicznych.

Audyt i Controlling

Podstawą dobrego zarządzania firmą jest regularna kontrola finansów przedsiębiorstwa, która umożliwia podejmowanie właściwych decyzji dotyczących jego przyszłości.

Używamy strategii i doświadczenia, aby generować rezultaty

Nasz zespół specjalizuje się w kompletnej obsłudze finansowej i prawnej podmiotów z sektora MŚP w Polsce. Prowadzimy księgowość zarówno dla małych, średnich, jak i dużych firm.
Nasze strategie są zaprojektowane po to, aby osiągnąć poniższe cele:

Stabilizować przedsiębiorstwa

Inspire the target audience from social networks to visit your website

Umożliwiać dynamiczny rozwój

Encourage dialogue and coverage from influential people and sites

Inspirować do odważnych decyzji

Inspire the target audience to visit your website from social networks
Pomożemy osiągnąć Ci wyśmienite rezultaty dzięki takim usługą jak Biuro Rachunkowe, Doradztwo Gospodarcze, Analizy i Ekspertyzy Finansowe oraz Pozyskiwanie Funduszy Zewnętrznych. Pomożemy Ci osiągnąć sukces.
Łączymy doświadczenie oraz roztropnie dobrane strategie z nowoczesnymi rozwiązaniami, aby dostarczyć najwyższą możliwą jakość naszym klientom. Pomagamy budować skalowalne, kompletne i zrównoważone rozwiązania, które mają służyć Twojej firmie.

Nasi klienci

Wszystkie opinie

Nasze projekty

Zobacz wszystkie