Opinie o DC CENTRUM

Jesteśmy niezwykle dumni z usług, które świadczymy naszym klientom. Właściwie, postrzegamy relację z klientem zdecydowanie bardziej osobiście niż większość biur rachunkowych. Nasze relacja nie zaczyna się o 8:00, a kończy o 16:00, dbamy o naszych klientów cały czas.
“Kooperacja przebiegała bezproblemowo, a konsultanci DC CENTRUM byli przygotowani merytorycznie do prowadzenie panelu dyskusyjnego. Dlatego pragnę polecić wspomnianą firmę jako rzetelnego partnera.”
avatar-2
Zbigniew Matuszczak
Prezes Zarządu Eurocentrum innowacji i przedsiębiorczości
“Duże zaangażowanie specjalistów oraz ich bogata wiedza merytoryczna gwarantują wysoką jakość usług i sprawną realizację podjętych działań. Polecamy firmę DC jako godnego zaufania partnera.”
avatar-1
Zbigniew Wieczorek
Prezes Zarządu LGD „Gniazdo”
“DC CENTRUM Biuro Wsparcia Zarządzania, to firma solidna i sprawdzona. Polecamy ich usługi wszystkim, którzy szukają porządnego biura rachunkowego oraz prawdziwego partnera w biznesie."
avatar-2
Łukasz Prościński
Prezes Zarządu Malta Bike
“Współpraca ze specjalistami firmy DC CENTRUM przebiegała bardzo sprawnie. Analitycy i konsultanci wykazali się bardzo dużym zaangażowaniem. Jasno i precyzyjnie wyjaśnili wszelkie kwestie związane z naszą współpracą.”
avatar-6
Katarzyna Pawlicka
Prokurent KML Solutions Sp. z o.o.
“Współpraca z firmą DC przebiegała niezwykle sprawnie, a zespół konsultantów i analityków wykazał się profesjonalizmem i bardzo dużym zaangażowaniem, co pozwoliło na zakończenie z sukcesem podjętych wspólnie działań.”
avatar-7
Bogusława Wiewiórowska-Paradowska
Właściciel Medium Agencja Reklamowa
“Eksperci z DC CENTRUM przedstawili uczestnikom możliwości pozyskania unijnej dotacji począwszy od pomysłu na inwestycję, a skończywszy na dotacji i jej rozliczeniu. Spotkanie przeprowadzone było z należytą starannością i rzetelnością."
avatar-1
Ireneusz Ćwiek
Prezes Stowarzyszenia "Solidarni w Partnerstwie"