Kim jesteśmy?

 

+ Strategia, finanse, rozwój. Wsparcie dla MŚP.

Realizacja odpowiedniej strategii opracowanej w oparciu o precyzyjne informacje na temat firmy i jej otoczenia, jest gwarancją zdobycia przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw sektora MŚP. Szczególnie ważne jest również racjonalne planowanie oraz nadzór nad finansami. Mając tego świadomość, stworzyliśmy Biuro Wsparcia Zarządzania, które łączy zalety firmy konsultingowej i biura rachunkowego.

+ Profesjonalizm w zarządzaniu.

Świadczymy wysokiej jakości usługi, wspomagające zarządzanie w następujących obszarach:
 • Dyrektor finansowy – na zasadach outsourcingu
 • Biuro rachunkowe z elementami rachunkowości zarządczej
 • Księgowość
 • Pozyskiwanie Finansowania Zewnętrznego
  • dotacje unijne i in.
  • finansowanie bankowe
  • finansowanie pozabankowe
 • Analizy i ekspertyzy ekonomiczne
 • Doradztwo gospodarcze
 • Doradztwo prawne
 

Nasz zespół

+ Pasja. Profesjonalizm. Zaangażowanie.

Spółkę DC CENTRUM Biuro Wsparcia Zarządzania założyli ludzie chcący pomagać przedsiębiorcom oraz inwestorom, w osiąganiu ich celów biznesowych. Naszą firmę tworzą wysoce wykwalifikowani specjaliści różnych dziedzin: analitycy, konsultanci, księgowi, inżynierowie oraz prawnicy. Każdego z nich charakteryzuje skrupulatność, perfekcjonizm, a także pasja do zarządzania. Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu w powierzone nam zadania, współpraca przebiega przyjemnie, sprawnie i bezproblemowo. DC CENTRUM to polecane biuro rachunkowe.
 

Nasza historia 

+ Historia

Korzenie naszego przedsiębiorstwa sięgają roku 1999. Wówczas, ekonomista i menadżer bankowy, Krzysztof Dembiński, założył firmę zajmującą się doradztwem gospodarczym oraz pozyskiwaniem finansowania dla polskich MŚP. Wyróżniała się ona skutecznością i najwyższą jakością świadczonych usług, czym zdobyła grono wiernych klientów.

W 2007 roku nawiązano kontakt z Szymonem Cieślą – analitykiem finansowym. To spotkanie zaowocowało powołaniem nowego podmiotu, czyli DC Consultant Centrum Analiz i Ekspertyz Ekonomicznych (2008 rok). Czerpiąc z własnego doświadczenia biznesowego i bogatej wiedzy akademickiej, nowa firma postawiła na wartości najwyżej cenione przez polskich przedsiębiorców: jakość, gospodarność, terminowość i profesjonalizm. Na sukcesy nie trzeba było długo czekać. Już od 2010 roku regularnie zdobywamy czołowe miejsca w ogólnopolskich rankingach najskuteczniejszych firm konsultingowych, realizujących usługi dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw.


Równie ważne jak tradycyjne wartości są dla nas idee kreatywności, rozwoju oraz ciągłego doskonalenia. Realizując tę koncepcję, staliśmy się jednym z pionierów zaawansowanych usług finansowo-organizacyjnych dla firm sektora MŚP na polskim rynku. Dziś w innowacyjny sposób łączymy funkcje biura rachunkowego oraz firmy konsultingowej, dzięki czemu świadczymy pełen pakiet usług wsparcia dla rodzimych przedsiębiorców. Oferta, którą z dumą prezentujemy, powstała dzięki współpracy z naszymi kontrahentami, w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz zrealizowany przez nas program badawczy, dotyczący barier rozwoju polskich Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Podstawą naszego sukcesu jest długotrwała współpraca z klientem, oparta na najwyższej jakości świadczonych usług oraz wzajemnym zaufaniu. Jako pracownicy przedsiębiorstwa z tradycjami i jasną wizją rozwoju, czujemy się odpowiedzialni za przyszłość zarówno naszą jak i naszych klientów.