FUNDUSZE UNIJNE – SZANSA DLA PODKARPACKICH PRZEDSIĘBIORCÓW. BEZPŁATNA KONFERENCJA

DC CENTRUM wraz z CENTRUM INNOWACJI I TRANSFERU TECHNOLOGII POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ, GŁÓWNYM PUNKTEM INFORMACYJNYM FUNDUSZY EUROPEJSKICH oraz ING BANKIEM ŚLĄSKIM zapraszają na bezpłatną konferencję dotyczącą pozyskiwania funduszy unijnych dla firm sektora MŚP.

Dla kogo dedykowana jest konferencja?

Wydarzenie dedykowane jest dla podkarpackich firm z sektora MŚP, chcących pozyskać dofinansowania unijne na rozwój przedsiębiorstw.

Czego można dowiedzieć się podczas wydarzenia?

Konferencja podzielona została 3 etapy. W czasie pierwszego z nich omówiona zostanie perspektywa dotacyjna na lata 2014-2020, w czasie panelu głos zabierze również przedstawiciel CIIT Politechniki Rzeszowskiej i omówi słuchaczom możliwości nawiązania współpracy nauki z biznesem.

Kolejny etap w całości dotyczyć będzie konkursów dedykowanych dla firm z województwa Podkarpackiego. Szczególny nacisk położony zostanie na najbliższy konkurs inwestycyjny 1.4.1. Dotacje bezpośrednie, który przedstawiony został w tym wpisie. Omówione będą również warunki i założenia konkursów eksportowych oraz badawczo-rozwojowych.

Ostatnia część konferencji przeznaczona będzie na przedstawienie  możliwości współpracy przedsiębiorstw z instytucją finansową w zakresie współfinansowania realizowanego projektu. Założenia i warunki zostaną omówione przez przedstawiciela ING BANKU ŚLĄSKIEGO.

Gdzie i kiedy odbędzie się konferencja?

Zapraszamy Państwa serdecznie dnia 28 stycznia 2016 r. o godzinie 9:00, na teren Politechniki Rzeszowskiej, Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury, budynek P, sala 15.
W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu pod numerami tel. 533-428-631 oraz  533-422-082
Aby wziąć udział w konferencji obligatoryjna jest wcześniejsza rejestracja na stronie http://dotacjenapodkarpaciu.evenea.pl/

Partnerami strategicznym wydarzenia są ING BANK ŚLĄSKI oraz firma ABPLANALP Sp. z o.o, wyłączny dystrybutor obrabiarek HAAS na terenie Europy Środkowo – Wschodniej.

Przydatne linki:

http://dotacjenapodkarpaciu.evenea.pl/

Lubimy dzielić się wiedzą

Dzięki naszym klientom zdobyliśmy ogromne doświadczenie w biznesie. Chcemy się nim dzielić, żebyś Ty mógł zawsze skorzystać z tej wiedzy.

Darmowa wycena

Oferujemy szerokie usługi dla przedsiębiorstw z sektora MŚP. Sprawdź naszą ofertę.

 

Więcej artykułów

Zobacz wszystkie