Web Development Services

Pozyskiwanie bezzwrotnych dotacji unijnych dla przedsiębiorców z sektora MŚP

Pozyskanie dofinansowania

Jesteśmy specjalistami w pozyskiwaniu dofinansowania z programów unijnych. Pozwól nam przygotować dla Ciebie wniosek o dotacje.

Rozliczenie dofinansowanego projektu

Skutecznie wyszukujemy oraz likwidujemy błędy, popełnione w procesie pozyskiwania dofinansowań unijnych.

Audyt wykorzystania środków publicznych

Zapewniamy solidne przygotowanie do kontroli projektu.

Na każdym etapie projektu, nasi klienci mają możliwość bezpośredniego kontaktu z wyspecjalizowanym analitykiem oraz konsultantem, pełniącym rolę doradczą i nadzorczą. Dzięki profesjonalizmowi oraz najwyższym standardom współpracy, jesteśmy wiodącą firmą konsultingową w Polsce, pod względem skuteczności pozyskiwania dotacji.

Świadczą o tym najwyższe pozycje w ogólnopolskich rankingach oraz realizacja kilkudziesięciu projektów inwestycyjnych rocznie, dzięki współpracy z nami. Szczycimy się takimi osiągnięciami jak 1. miejsce pod względem liczby projektów zakwalifikowanych do finansowania, wśród dotacji dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw, w ogólnopolskim rankingu Najskuteczniejszych Firm Doradczych, na rok 2010 oraz na rok 2011 Magazynu „Fundusze Europejskie”.

99%

Projektów sfinansowanych

100%

Zadowolonych klientów

226

Milionów pozyskanych z dotacji

Nasze projekty

Zobacz wszystkie

Opowiedz o swoim projekcie

Zaufaj profesjonalistom. Rozwijaj swój biznes z DC CENTRUM.

Oddaj projekt w dobre ręce! Nasi specjaliści dopilnują wszystkich szczegółów, a Ty skupisz się na rozwijaniu swojej firmy.

Fields marked with an * are required